Продукція > HARWIN > R30-9400800
R30-9400800
R30-9400800 Harwin
R30-940.pdf
Виробник: Harwin
Standoffs & Spacers R30 8mm CIRCULAR CLEARANCE SPACER
на замовлення 5199 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: HEX SPACER M3 PLASTIC 8MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Plastic, Type: Hex Spacer, Length - Overall: 0.315" (8.00mm), Between Board Height: 0.315" (8.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex, Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R30-9400800 R30-9400800 Виробник : Harwin Inc. DRG-02012-Technical-Drawing-Datasheet-R30-940-pdf.pdf Description: HEX SPACER M3 PLASTIC 8MM
Packaging: Bulk
Type: Hex Spacer
Length - Overall: 0.315" (8.00mm)
Between Board Height: 0.315" (8.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm)