R36-11A12-120K
R36-11A12-120K NTE Electronics, Inc
R36.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY TIME DELAY 12A 120V
Packaging: Bulk
Function: Off-Delay
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage - Supply: 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 12A @ 120VAC/28VDC
Relay Type: Mechanical Relay
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 12A 120V, Packaging: Bulk, Function: Off-Delay, Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Voltage - Supply: 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 12A @ 120VAC/28VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Part Status: Active.