R40-6611300
R40-6611300 Harwin Inc.
R40-661_obsolete.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: ROUND SPACER M4 NYLON 13MM
Packaging: Bulk
Gender: Female, Female
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.512" (13.00mm)
Between Board Height: 0.512" (13.00mm)
Diameter - Outside: 0.315" (8.00mm)
Diameter - Inside: 0.179" (4.55mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M4
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND SPACER M4 NYLON 13MM, Packaging: Bulk, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.512" (13.00mm), Between Board Height: 0.512" (13.00mm), Diameter - Outside: 0.315" (8.00mm), Diameter - Inside: 0.179" (4.55mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M4, Part Status: Obsolete.