R404215000 Radiall
R404215000EN.pdf
Виробник: Radiall
SMA F 18GHZ 1W 50ohms Група товару: Розніми високочастотні (коаксіальні, RF) Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук