R45-5D20-12F
R45-5D20-12F NTE Electronics, Inc
R45.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187"/0.250"
Relay Type: General Purpose
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Part Status: Active
на замовлення 324 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187"/0.250", Relay Type: General Purpose, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Part Status: Active.