Продукція > KEMET > R463N333000M1M
R463N333000M1M
R463N333000M1M KEMET
KEM_F3095_R46_X2_310_110C-1104274.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 310 VAC 630 VDC 0.33uF 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук