R49-11D8-12
R49-11D8-12 NTE Electronics, Inc
R49.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Part Status: Active
на замовлення 272 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Part Status: Active.