R55-5D20-12F
R55-5D20-12F NTE Electronics, Inc
R55.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 12V
Packaging: Bulk
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: General Purpose
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 25 A
Part Status: Active
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 12V, Packaging: Bulk, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Relay Type: General Purpose, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 25 A, Part Status: Active.