R56-7D.5-12
R56-7D.5-12 NTE Electronics, Inc
R56_57.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY-.5AMP-DC 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY-.5AMP-DC 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Termination Style: PC Pin, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA.