R61-11AD10-U
R61-11AD10-U NTE Electronics, Inc
R61.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY TIME DELAY
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.05 Sec ~ 100 Hrs
Mounting Type: Socketable
Function: Programmable (Delay-On-Release)
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 24 ~ 240VAC, 12 ~ 125VDC
Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC/30VDC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Hand Dial
Timing Initiate Method: External Control Switch
Part Status: Active
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.05 Sec ~ 100 Hrs, Mounting Type: Socketable, Function: Programmable (Delay-On-Release), Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Voltage - Supply: 24 ~ 240VAC, 12 ~ 125VDC, Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC/30VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: External Control Switch, Part Status: Active.