Продукція > R62 > R622LY390K
R622LY390K
Виробник:
на замовлення 59266 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис R622LY390K
Description: FIXED IND 39UH 1.14A 100 MOHM TH.
Інші пропозиції R622LY390K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R622LY-390K Виробник : Toko America Inc 8rhb.pdf Description: FIXED IND 39UH 1.14A 100 MOHM TH