R63-11AD10-120
R63-11AD10-120 NTE Electronics, Inc
R63.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY TIME DELAY 10A 240V
Packaging: Bulk
Function: Interval
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC/30VDC
Relay Type: Mechanical Relay
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 10A 240V, Packaging: Bulk, Function: Interval, Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Voltage - Supply: 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC/30VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Part Status: Active.