R64ZOV301HC Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 300VAC/390VDC 10000A 471V Radial
на замовлення 387 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук