Продукція > KEMET > R66ED3100DQ7AK
R66ED3100DQ7AK
R66ED3100DQ7AK KEMET
KEM_F3102_R66.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 100V 0.1 uF 105C 10% 2 Pin LS=7.5 mm AEC-Q200
на замовлення 921 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук