Продукція > KEMET > R66ED4100DQ7AK
R66ED4100DQ7AK
R66ED4100DQ7AK KEMET
KEM_F3102_R66-3316705.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 100V 1 uF 105C 10% 2 Pin LS=7.5 mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук