Продукція > KEMET > R66PD1470AA10K
R66PD1470AA10K
R66PD1470AA10K KEMET
KEM_F3102_R66.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM METAL RAD POLYESTER
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm)
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM METAL RAD POLYESTER, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm), Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm).
Інші пропозиції R66PD1470AA10K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R66PD1470AA10K R66PD1470AA10K Виробник : KEMET KEM_F3102_R66-1104010.pdf Film Capacitors 4700 630V