R67-11D10-24
R67-11D10-24 NTE Electronics, Inc
R67.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: RELAY-VLTG MONITOR 24VDC
Packaging: Bulk
Delay Time: No Delay
Output Type: Relay
Mounting Type: Socketable
Circuit: DPDT (2 Form C)
Type: Voltage Sensing AC/DC
Voltage - Supply: 24VDC
Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC/30VDC
Trip Status: Energized High/Low
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY-VLTG MONITOR 24VDC, Packaging: Bulk, Delay Time: No Delay, Output Type: Relay, Mounting Type: Socketable, Circuit: DPDT (2 Form C), Type: Voltage Sensing AC/DC, Voltage - Supply: 24VDC, Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC/30VDC, Trip Status: Energized High/Low.