Продукція > KEMET > R71PW51004000K
R71PW51004000K
R71PW51004000K KEMET
KEM_F3030_R71
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 275V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.736" (44.10mm)
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 43 mOhms
Size / Dimension: 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 275V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.736" (44.10mm), Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 43 mOhms, Size / Dimension: 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm).