Продукція > KEMET > R73UI06805000K
R73UI06805000K
R73UI06805000K KEMET
KEM_F3037_R73.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.437" (11.10mm)
Capacitance: 680 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM METAL RAD POLYPROP, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.437" (11.10mm), Capacitance: 680 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).