Продукція > KEMET > R75GR51205000J
R75GR51205000J
R75GR51205000J KEMET
KEM_F3106_R75.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 90V
Voltage Rating - DC: 160V
Height - Seated (Max): 1.461" (37.10mm)
Capacitance: 12 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 4 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM AUTO POLYPROP RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 90V, Voltage Rating - DC: 160V, Height - Seated (Max): 1.461" (37.10mm), Capacitance: 12 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 4 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm).