Продукція > KEMET > R75ID2560AA40J
R75ID2560AA40J
R75ID2560AA40J KEMET
KEM_F3106_R75.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Capacitance: 0.056 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 19.9 mOhms
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM AUTO POLYPROP RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Capacitance: 0.056 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 19.9 mOhms, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).