Продукція > KEMET > R75II33905040K
R75II33905040K
R75II33905040K KEMET
KEM_F3106_R75.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM AUTO POLYPROP RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.535" (13.60mm)
Capacitance: 0.39 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 12.2 mOhms
Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM AUTO POLYPROP RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.535" (13.60mm), Capacitance: 0.39 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 12.2 mOhms, Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm).