Продукція > KEMET > R75PD1680DQ40J
R75PD1680DQ40J
R75PD1680DQ40J KEMET
KEM_F3106_R75-3316943.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 630V 0.0068 uF 105C 5% 2 Pin LS=7.5 mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук