Продукція > KEMET > R75PD2100AA40K
R75PD2100AA40K
R75PD2100AA40K KEMET
KEM_F3106_R75.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 630V 0.01 uF 105C 10% 2 Pin LS=7.5 mm AEC-Q200
на замовлення 904 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук