R80W-220R
R80W-220R SR PASSIVES
SR-Passives-R-W.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 220Ω; 80W; ±5%; Ø28x121mm; 200ppm/°C; L: 121mm
Resistance: 220Ω
Tolerance: ±5%
Power: 80W
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Body dimensions: Ø28x121mm
Diameter: 28mm
Length: 121mm
Mounting holes pitch: 145mm
Number of mounting holes: 2
Leads: solder lugs
Type of resistor: wire-wound
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 220Ω; 80W; ±5%; Ø28x121mm; 200ppm/°C; L: 121mm, Resistance: 220Ω, Tolerance: ±5%, Power: 80W, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Body dimensions: Ø28x121mm, Diameter: 28mm, Length: 121mm, Mounting holes pitch: 145mm, Number of mounting holes: 2, Leads: solder lugs, Type of resistor: wire-wound.