Продукція > KEMET > R82DC2820DQ50J
R82DC2820DQ50J
R82DC2820DQ50J KEMET
KEM_F3101_R82-1103738.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 63V 0.082uF 5% LS=5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук