R87F-A3A15HP
R87F-A3A15HP Omron Electronics
omrn_s_a0006293573_1-2279959.pdf
Виробник: Omron Electronics
AC Fans TUBE AXIAL FAN
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM, Power (Watts): 15.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 110.7 CFM (3.10m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 1.2 lbs (544.3 g), Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.374 in H2O (93.1 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
R87F-A3A15HP R87F-A3A15HP Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div r89f_r87f_r87t_r87b_x076-e1_7_1_csm1067139.pdf?id=809 Description: FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM
Power (Watts): 15.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 110.7 CFM (3.10m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 1.2 lbs (544.3 g)
Operating Temperature: -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.374 in H2O (93.1 Pa)