R9A06G033EGBA#AC1
R9A06G033EGBA#AC1 Renesas Electronics Corporation
rzn1d-group-rzn1s-group-rzn1l-group-datasheet-rev130?r=1054561
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MPU RZ 125/500MHZ 196LFBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 196-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 125MHz, 500MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C (TJ)
Core Processor: ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4
Voltage - I/O: 1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V