R9A06G033PGBG#AC1
R9A06G033PGBG#AC1 Renesas Electronics Corporation
rzn1d-group-rzn1s-group-rzn1l-group-datasheet-rev130?r=1054561
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: SOC RZ/N1S 324PIN SECURITY
Packaging: Tray
Package / Case: 324-LFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 500MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C (TJ)
Core Processor: ARM® Cortex®-A7
Voltage - I/O: 1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V
Supplier Device Package: 324-LFBGA (15x15)
Ethernet: 10/100/1000Mbps
USB: USB 2.0 (2)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: ARM® Cortex®-M3
RAM Controllers: DDR2, DDR3
Graphics Acceleration: No
Display & Interface Controllers: LCD
Security Features: AES, DES, 3DES, MD5, SHA-1, SHA-224, SHA-256
Additional Interfaces: CANbus, eMMC/SD/SDIO, I2C, SPI, UART
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SOC RZ/N1S 324PIN SECURITY, Packaging: Tray, Package / Case: 324-LFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 500MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C (TJ), Core Processor: ARM® Cortex®-A7, Voltage - I/O: 1.5V, 1.8V, 2.5V, 3.3V, Supplier Device Package: 324-LFBGA (15x15), Ethernet: 10/100/1000Mbps, USB: USB 2.0 (2), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: ARM® Cortex®-M3, RAM Controllers: DDR2, DDR3, Graphics Acceleration: No, Display & Interface Controllers: LCD, Security Features: AES, DES, 3DES, MD5, SHA-1, SHA-224, SHA-256, Additional Interfaces: CANbus, eMMC/SD/SDIO, I2C, SPI, UART.