Продукція > IMPORT > RADAL4291-050
RADAL4291-050 import
Виробник: import
Heatsink; profil A4291; length=50mm; width=166mm; height=35,5mm   Heatsink; profil A4291 RADAL4291-050
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 33 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Heatsink; profil A4291; length=50mm; width=166mm; height=35,5mm   Heatsink; profil A4291 RADAL4291-050, кількість в упаковці: 10 шт.