Продукція > IMPORT > RADAL6200-080
RADAL6200-080 import
Виробник: import
Heatsink; profil A6200; length=80mm; width=150mm; height=44mm Heatsink; profil A6200 RADAL6200-080
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Heatsink; profil A6200; length=80mm; width=150mm; height=44mm Heatsink; profil A6200 RADAL6200-080, кількість в упаковці: 5 шт.