RAKS19DBK1
RAKS19DBK1 Hammond Manufacturing
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: RACK KEYBOARD DRAWER
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 16.000" L x 18.900" W x 3.220" H (406.40mm x 480.06mm x 81.79mm)
For Use With/Related Products: 19" Panel Width Racks
Material: Metal, Steel
Type: Shelf, Keyboard, Sliding
Ventilation: Non-Vented
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RACK KEYBOARD DRAWER, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 16.000" L x 18.900" W x 3.220" H (406.40mm x 480.06mm x 81.79mm), For Use With/Related Products: 19" Panel Width Racks, Material: Metal, Steel, Type: Shelf, Keyboard, Sliding, Ventilation: Non-Vented.