RAPID-L240
RAPID-L240 Wakefield Thermal Solutions
Wakefield_RAPID_L120-3073436.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: 12VDC 240MM CPU LIQUID COOLER
Packaging: Box
Accessory Type: Fan
Specifications: 240mm CPU Liquid Cooler
Part Status: Active
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12VDC 240MM CPU LIQUID COOLER, Packaging: Box, Accessory Type: Fan, Specifications: 240mm CPU Liquid Cooler, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RAPID-L240 RAPID-L240 Виробник : Wakefield Thermal Wakefield_RAPID-L120.pdf CPU & Chip Coolers Rapid CPU Liquid Cooler, 154x240x27mm, 3-Pin Power Interface, 0.11 C/W, Fan