Продукція > SAMWHA > RB2E226M12020PL
RB2E226M12020PL
RB2E226M12020PL SAMWHA
RB.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 250VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; 1000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 1000h
Operating temperature: max. 125°C
Manufacturer series: RB
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 250VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; 1000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 1000h, Operating temperature: max. 125°C, Manufacturer series: RB, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm.