Продукція > RB5 > RB520-S30TE61
RB520-S30TE61
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RB520-S30TE61
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: EMD2, Operating Temperature - Junction: 125°C (Max), Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10 V.
Інші пропозиції RB520-S30TE61
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB520S-30-TE61
RB520S-30TE61--
RB520S-30 TE61 Виробник : ROHM 09+
RB520S-30 TE61 Виробник : ROHM SOD523
RB520S-30TE61 RB520S-30TE61 Виробник : Rohm Semiconductor Description: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: EMD2
Operating Temperature - Junction: 125°C (Max)
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10 V
товару немає в наявності
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: EMD2
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
RB520S-30TE61 RB520S-30TE61 Виробник : ROHM Semiconductor Schottky Diodes & Rectifiers SCHOTTKY 30V 200MA