RB63P06C28C Serpac
Виробник: Serpac
Description: BOX PLASTIC CLR 6.3"L X 3.152"W
Packaging: Bulk
Features: PCB Supports, Wall Mount, Watertight
Color: Clear
Size / Dimension: 6.300" L x 3.152" W (160.02mm x 80.06mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Height: 3.350" (85.09mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 19.8in² (128cm²)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX PLASTIC CLR 6.3"L X 3.152"W, Packaging: Bulk, Features: PCB Supports, Wall Mount, Watertight, Color: Clear, Size / Dimension: 6.300" L x 3.152" W (160.02mm x 80.06mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.118" (3.00mm), Height: 3.350" (85.09mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 19.8in² (128cm²).
Інші пропозиції RB63P06C28C
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Enclosures, Boxes, & Cases N4/IP67 CLR/CLR POLY 6.30 x 3.15 x 3.35" |