RB6532-16-0M8
RB6532-16-0M8 TE Connectivity Schaffner
RBseries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 800UH 16A 3LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 6 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.283" L x 2.165" W (58.00mm x 55.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.283" (58.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 16A
DC Resistance (DCR) (Max): 4.7mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 800 µH @ 1 kHz
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 800UH 16A 3LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 6 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.283" L x 2.165" W (58.00mm x 55.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.283" (58.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 16A, DC Resistance (DCR) (Max): 4.7mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 800 µH @ 1 kHz.
Інші пропозиції RB6532-16-0M8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB6532-16-0M8 RB6532-16-0M8 Виробник : Schaffner RB_Series-1036142.pdf Common Mode Chokes / Filters 16A 0.80mH 3-WIRE VERTICAL