RB6532-25-0M5
RB6532-25-0M5 Schaffner EMC Inc.
RBseries.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 470UH 25A 3LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.283" L x 2.165" W (58.00mm x 55.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.283" (58.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 25A
DC Resistance (DCR) (Max): 2.4mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 470 µH @ 400 Hz
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 470UH 25A 3LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 6 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.283" L x 2.165" W (58.00mm x 55.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.283" (58.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 25A, DC Resistance (DCR) (Max): 2.4mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 470 µH @ 400 Hz.
Інші пропозиції RB6532-25-0M5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB6532-25-0M5 RB6532-25-0M5 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RB_series-3001161.pdf Common Mode Chokes / Filters 25A 0.47mH 3-WIRE VERTICAL