Продукція > SERPAC > RB65P12C10B
RB65P12C10B
RB65P12C10B Serpac
rb65p12_10_.pdf
Виробник: Serpac
Description: BOX PLAS BLK/CLR 6.3"L X 4.72"W
Packaging: Box
Color: Black, Clear Cover/Door
Size / Dimension: 6.300" L x 4.720" W (160.02mm x 119.89mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 2.180" (55.37mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 18.9in² (122cm²)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX PLAS BLK/CLR 6.3"L X 4.72"W, Packaging: Box, Color: Black, Clear Cover/Door, Size / Dimension: 6.300" L x 4.720" W (160.02mm x 119.89mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 2.180" (55.37mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 18.9in² (122cm²).