Продукція > SERPAC > RB65P12C20G
RB65P12C20G
RB65P12C20G Serpac
rb65p12_20_.pdf
Виробник: Serpac
Description: BOX PLASTIC 6.3"L X 4.72"W
Packaging: Box
Color: Gray, Clear Cover/Door
Size / Dimension: 6.300" L x 4.720" W (160.02mm x 119.89mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 3.200" (81.28mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 18.9in² (122cm²)
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BOX PLASTIC 6.3"L X 4.72"W, Packaging: Box, Color: Gray, Clear Cover/Door, Size / Dimension: 6.300" L x 4.720" W (160.02mm x 119.89mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 3.200" (81.28mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 18.9in² (122cm²).