Продукція > SERPAC > RB85P12B24B
RB85P12B24B
RB85P12B24B Serpac
rb85p12_24_.pdf
Виробник: Serpac
Description: BOX PLASTIC BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 3.540" (89.92mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP67, NEMA 4
Container Type: Box
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 37.1in² (239cm²)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX PLASTIC BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 3.540" (89.92mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 37.1in² (239cm²), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB85P12B24B RB85P12B24B Виробник : SERPAC rb85p12_24_.pdf Enclosures, Boxes & Cases N4/IP67 BLK/BLK POLY 7.87 x 4.72 x 3.54"
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RB85-P12B24B RB85-P12B24B Виробник : SERPAC RB85X12Y24YUP_RevA-770035.pdf Enclosures, Boxes & Cases N4/IP67 BLK/BLK POLY 7.87 x 4.72 x 3.54"