Продукція > SERPAC > RB85P12C24G
RB85P12C24G
RB85P12C24G SERPAC
rb85p12_24_-1518789.pdf
Виробник: SERPAC
Enclosures, Boxes & Cases N4/IP67 CLR/GRY POLY 7.87 x 4.72 x 3.54"
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: BOX PLASTIC GRAY/CLR, Packaging: Bulk, Color: Gray, Clear Cover/Door, Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 3.540" (89.92mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 37.1in² (239cm²).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB85P12C24G RB85P12C24G Виробник : Serpac rb85p12_24_.pdf Description: BOX PLASTIC GRAY/CLR
Packaging: Bulk
Color: Gray, Clear Cover/Door
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 3.540" (89.92mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 37.1in² (239cm²)
на замовлення 258 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RB85-P12C24G RB85-P12C24G Виробник : SERPAC RB85X12Y24YUP_RevA-770035.pdf Enclosures, Boxes & Cases N4/IP67 CLR/GRY POLY 7.87 x 4.72 x 3.54"