Продукція > SCHAFFNER > RB8522-25-2M0
RB8522-25-2M0
RB8522-25-2M0 Schaffner
Schaffner_datasheet_RB_series-3001161.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 25A 2.0mH 2-WIRE VERTICAL
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2MH 25A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.165" L x 1.807" W (55.00mm x 45.90mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.677" (68.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 25A, DC Resistance (DCR) (Max): 4.2mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2 mH @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB8522-25-2M0 RB8522-25-2M0 Виробник : TE Connectivity Schaffner RBseries.pdf Description: CMC 2MH 25A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.165" L x 1.807" W (55.00mm x 45.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.677" (68.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 25A
DC Resistance (DCR) (Max): 4.2mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2 mH @ 1 kHz