Продукція > SCHAFFNER > RB8522-50-0M8
RB8522-50-0M8
RB8522-50-0M8 Schaffner
Schaffner_datasheet_RB_series-3001161.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 50A 0.75mH 2-WIRE VERTICAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 750UH 50A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.362" L x 1.988" W (60.00mm x 50.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 3.150" (80.00mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 50A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.7mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 750 µH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RB8522-50-0M8 RB8522-50-0M8 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 65E3964FC1FF9B6FA8CC1F456A622909358033DC4417BB11824CE38F0E1ECD64.pdf Common Mode Chokes / Filters 50A 0.75mH 2-WIRE VERTICAL
на замовлення 56 шт:
Кількість Ціна
RB8522-50-0M8 RB8522-50-0M8 Виробник : TE Connectivity Schaffner RBseries.pdf Description: CMC 750UH 50A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.362" L x 1.988" W (60.00mm x 50.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 3.150" (80.00mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 50A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.7mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 750 µH @ 400 Hz