Продукція > SERPAC > RB85P12C10C
RB85P12C10C
RB85P12C10C Serpac
rb85p12_10_.pdf
Виробник: Serpac
Description: BOX PLASTIC CLEAR
Packaging: Bulk
Color: Clear
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 2.180" (55.37mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 37.1in² (239cm²)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: BOX PLASTIC CLEAR, Packaging: Bulk, Color: Clear, Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 2.180" (55.37mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 37.1in² (239cm²), Part Status: Active.