RB85P12C24C Serpac
Виробник: Serpac
Description: BOX PLASTIC CLEAR
Packaging: Bulk
Color: Clear
Material: Plastic, Polycarbonate
Thickness: 0.120" (3.05mm)
Height: 3.540" (89.92mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Area (L x W): 37.1in² (239cm²)
Part Status: Active
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX PLASTIC CLEAR, Packaging: Bulk, Color: Clear, Material: Plastic, Polycarbonate, Thickness: 0.120" (3.05mm), Height: 3.540" (89.92mm), Design: Cover Included, Ratings: IP67, NEMA 4, Container Type: Box, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Area (L x W): 37.1in² (239cm²), Part Status: Active.
Інші пропозиції RB85P12C24C
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Enclosures, Boxes & Cases N4/IP67 CLR/CLR POLY 7.87 x 4.72 x 3.54" |