Продукція > TAIYO YUDEN > RBD-25V470MF3#
RBD-25V470MF3# Taiyo Yuden
2205152316_Taiyo-Yuden-RBD-25V470MF3-_C399603.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Конденсатор електролітичний радіальний, С = 47 мкФ, U, В = 25, Розм = 6,3 x 11 мм, Точн., % = 20, Ir = 69 мА, Крок, мм = 2,5, Тексп, °C = -40...+85, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 85,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6.3x11mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 2000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор електролітичний радіальний, С = 47 мкФ, U, В = 25, Розм = 6,3 x 11 мм, Точн., % = 20, Ir = 69 мА, Крок, мм = 2,5, Тексп, °C = -40...+85, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 85,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6.3x11mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 2000 шт.