Продукція > VISHAY DALE > RBEF024089R50KFB00
RBEF024089R50KFB00 Vishay Dale
rbefrbsf.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 89.5 OHM 10% 240W
Power (Watts): 240W
Tolerance: ±10%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Tubular
Size / Dimension: 1.125" Dia x 6.500" L (28.58mm x 165.10mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 415°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 89.5 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 89.5 OHM 10% 240W, Power (Watts): 240W, Tolerance: ±10%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Size / Dimension: 1.125" Dia x 6.500" L (28.58mm x 165.10mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 415°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 89.5 Ohms.