Продукція > VISHAY DALE > RBEF0420R2330KFB00
RBEF0420R2330KFB00 Vishay Dale
rbefrbsf.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 0.233 OHM 10% 420W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 420W
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Tubular
Size / Dimension: 1.125" Dia x 11.750" L (28.58mm x 298.45mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 415°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 233 mOhms
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 0.233 OHM 10% 420W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 420W, Tolerance: ±10%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Pulse Withstanding, Package / Case: Radial, Tubular, Size / Dimension: 1.125" Dia x 11.750" L (28.58mm x 298.45mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 415°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 233 mOhms.