Продукція > VISHAY DALE > RBEF0500128R0JGB00
RBEF0500128R0JGB00 Vishay Dale
rbefrbsf.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 128 OHM 5% 500W
Power (Watts): 500W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Size / Dimension: 1.625" Dia x 10.500" L (41.28mm x 266.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 415°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 128 Ohms
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 128 OHM 5% 500W, Power (Watts): 500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Size / Dimension: 1.625" Dia x 10.500" L (41.28mm x 266.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 415°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 128 Ohms.